Se incarca...

Magazine

Suntem prezenti in cele mai importante orase din tara.


Elbi - Universul Electricelor Magazin Bucuresti

Magazin sucursala Bucuresti
Soseaua de centura - comuna Glina
DN-CB nr. 316
T: 0723 770 620
E: magazin.bucuresti@elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Bistrita

Sucursala Bistriţa
Strada Independentei nr 67
Mobil: +40 743 035 633
T: + 40 (263) 239 184
E: magazin.bistrita@elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Oradea

Magazin sucursala Oradea
Piata Episcop Ignatie Darabant
nr. 15
M: 0751 159 257
T: + 40 (359) 100 442
E: magazin.oradea@elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Cluj

Magazin sucursala Cluj
Strada Campina nr. 47
M: +40 753 156 367
T: + 40 (364) 103 224
E: magazin.cluj@ elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Timisoara

Magazin sucursala Timişoara
Calea Stan Vidrighin nr. 20
M: +40 757 070 589
T: + 40 (356) 100 603
E: magazin.timisoara@elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Sibiu

Magazin sucursala Sibiu
B-dul. Alba Iulia, nr.14
M: +40 751 245 502
T: + 40 (369) 101 121
E: magazin.sibiu@elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Ploiesti

Magazin Sucursala Ploiesti
Strada Stefan cel Mare nr. 10
M: 0754 243 741
T: + 40 (344) 111 282
E: magazin.ploiesti@elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Targu Mures

Magazin sucursala Targu Mures
Strada Cutezantei nr.25
M: +40 752 306 223
T: + 40 (365) 100 141
E: magazin.mures@elbielectric.ro

Elbi - Universul Electricelor Magazin Constanta

Magazin sucursala Constanţa
Strada Eliberarii nr.54
M: 0756 010 335
T: +40 341 100 370
E: magazin.constanta@elbielectric.ro